Mesaj gönder
Weifang Bohai Bay Textile Co., Ltd
Hakkımızda
Profesyonel ve Güvenilir Ortağınız.
Weifang Bohaiwan Tekstil Co., Ltd. 2006 yılında kuruldu. Özel fonksiyonel liflerin ve tekstillerin üretimi ve satışlarında uzmanlaştık.Şirketimizin 12 yıllık tekstil deneyimi var.Ürünlerimiz endüstriyel kumaşlar, kurdeleler, giyim aksesuarları vb.Ve birçok perakendeci ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri tutmakKurulduğundan beri,Müşteri yeniliği yönetim konseptine bağlıyız.Çin'de yeni özel yeni malzeme tekstillerinin araştırma, geliştirme, üretim ve tanıtımına öncülük ediyoruz.Ür...
Daha fazla bilgi edin

0

Kurulduğu Yıl

0

Milyon+
Çalışanlar

0

Milyon+
Müşterilere Hizmet

0

Milyon+
Yıllık Satış
Çin Weifang Bohai Bay Textile Co., Ltd YÜKSEK KALİTE
Güven Mührü, Kredi Kontrolü, RoSH ve Tedarikçi Yetenek Değerlendirmesi.şirket kesinlikle kalite kontrol sistemine ve profesyonel test laboratuvarına sahiptir.
Çin Weifang Bohai Bay Textile Co., Ltd GELİŞİM
Dahili profesyonel tasarım ekibi ve gelişmiş makine atölyesi.İhtiyacınız olan ürünleri geliştirmek için işbirliği yapabiliriz.
Çin Weifang Bohai Bay Textile Co., Ltd ÜRETME
Gelişmiş otomatik makineler, kesinlikle proses kontrol sistemi.Talebinizin ötesinde tüm Elektrik klemenslerini üretebiliriz.
Çin Weifang Bohai Bay Textile Co., Ltd %100 HİZMET
Toplu ve özelleştirilmiş küçük ambalaj, FOB, CIF, DDU ve DDP.Tüm endişeleriniz için en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olalım.

Kalite Meta Aramid Kumaş & Para Aramid Kumaş Üretici

Gereksinimlerinizi Daha İyi Karşılayan Ürünleri Bulun.
Vakalar ve Haberler
En Son Sıcak Noktalar.